Korzyści dla najemcy

    Znalezienie idealnie dopasowanego do potrzeb najemcy pokoju, jest dość trudne i wymaga sporo czasu. Prawdopodobnie obejrzałaś/-eś już sporo nieruchomości i masz dość – widzisz wszędzie to samo – podobne meble, wygląd czy też układ pokoi. Cieszymy się, że do nas trafiłaś/-eś, ponieważ stawiamy przede wszystkim na wysoki standard obsługi najemcy i ciągle staramy się podnosić jakość świadczonych przez nas usług.

Dlaczego powinnaś/-powinieneś zamieszkać w naszej nieruchomości?

  • gwarancja stałego czynszu przez cały okres umowy – przez cały okres od momentu podpisania umowy masz zagwarantowaną stałą wysokość czynszu – nie musisz się obawiać, że po kilku miesiącach koszt wynajmu, Twojego mieszkania wzrośnie. Co więcej nie pobieramy od Ciebie żadnych dodatkowych opłat i prowizji, których nie ma umieszczonych w umowie.
  • darmowy Internet – wszystkie nasze nieruchomości wyposażone są w routery Wi-Fi z szybkim dostępem do Internetu, od teraz nie będziesz musiał/a martwić się, że skończy Ci się pakiet mobilnego Internetu w najmniej odpowiednim momencie.
  • opiekun mieszkania – każda nasza nieruchomość ma swojego dedykowanego opiekuna, do którego możesz się zawsze zwrócić jeśli masz pytania lub zauważysz w mieszkaniu usterkę wymagającą interwencji.
  • świetna atmosfera – staramy się, aby w naszych nieruchomościach panowała wspaniała atmosfera, żeby najemcy czuli się tak jak u siebie w domu, w związku z tym nie wynajmujemy pokoi każdemu kto odpowie na nasze ogłoszenia, tylko przeprowadzamy odpowiednią selekcję najemców.
  • wysoki standard wyposażenia części wspólnych mieszkania – wprowadzając się do naszej nieruchomości nie musisz ze sobą zabierać żadnego dodatkowego wyposażenia,  wszystko znajdziesz począwszy od sprzętu AGD (lodówka, żelazko, mikrofalówka, odkurzacz, czajnik elektryczny czy też deska do prasowania) a skończywszy na naczyniach czy też przyborach kuchennych
  • wysoki standard wyposażenia pokoju – przygotowując nieruchomość dla przyszłych najemców zwracamy szczególną uwagę na wyposażenie pokoju i jego funkcjonalność. Staramy się zapewnić dużo miejsca do nauki czy pracy umieszczając biurko z wygodnym krzesłem, zapewniamy pojemną szafę, komody, regały czy też łóżka z wygodnymi materacami. Jeśli lubisz spać także w dzień to u nas odnajdziesz się bez problemu – każdy pokój wyposażony jest w zasłony lub rolety.